ODWIEDŹ NAS

Lokalizacja

Możesz nas odwiedzić na Berka Joselewicza 28 w Krakowie. Poza niedzielą nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00.

Wskazdówki dojazdu

Dane kontaktowe

E-mail: info@koscioldlamiasta.pl
Telefon: 12 265 65 53

Wakacyjne godziny nabożeństw

Zapraszamy na jedno z naszych niedzielnych nabożeństw. Aktualnie odbywają się one w następujących godzinach:

10:00

Nabożeństwo i KDM Dzieciaki.

11:30

Nabożeństwo ze streamingiem na YouTube.

13:00

Nabożeństwo po angielsku. English service.

Jestem tu pierwszy raz

01

Witamy w budynku KDM. W niedziele można skorzystać z darmowego parkingu znajdującego się za budynkiem.

02

Po wejściu zostaniecie przywitani przy drzwiach i jeśli będziecie mieć jakieś pytania, osoby witające chętnie Wam pomogą.

03

Przed rozpoczęciem nabożeństwa możecie usiąść w Spotkawiu - naszej kawiarni - i napić się kawy lub herbaty i zjeść ciasto.

04

Nabożeństwa odbywają się w sali głównej. Tutaj można sprawdzić, w jakich godzinach. Podczas nabożeństw używamy dużo świateł scenicznych, a nasze wspólne świętowanie Boga jest bardzo energetyczne i połączone z entuzjastyczną muzyką graną na żywo przez zespół.

05

Podczas nabożeństw śpiewamy razem piosenki i ktoś dzieli się przesłaniem na temat Boga.

06

Jeśli macie dzieci w wieku 3-11 lat, możecie przyjść na nabożeństwo, podczas którego zapewniamy dla nich program (tutaj możecie sprawdzić, o której odbywa się to nabożeństwo). Jeśli macie dzieci młodsze niż 3 lata, możecie z nimi być na sali dziecięcej, która znajduje się przy sali głównej i jest pełna zabawek, książek oraz posiada ekran, na którym stremowane jest nabożeństwo.

07

Jako goście odwiedzający nas po raz pierwszy otrzymacie od nas drobny upominek. Koniecznie wykorzystaj zaproszenie na darmową kawę/herbatę do Spotkawia po spotkaniu.