Co robimy?

Domówki

Są to spotkania w małym gronie w różnych miejscach w Krakowie. Dzięki nim poznajemy się lepiej, zawiązujemy przyjaźnie i tworzymy prawdziwą wspólnotę.

Młodzież

Cotygodniowe spotkania młodzieży w wieku 12 - 18 lat. Wierzymy, że ten wiek jest kluczowy dla rozwoju duchowego młodego człowieka i tylko Bóg i bliska relacja z nim jest odpowiedzią na wyzwania tego wieku. Spotkania są tworzone z myślą o tym, aby w atrakcyjny i nowoczesny sposób rozwijać wiarę i relację z Bogiem i rówieśnikami.

Over

Jesteśmy grupą młodych osób (19-29 lat), którzy chcą patrzeć ponad. Pragniemy tworzyć przestrzeń, gdzie każdy będzie mógł poczuć się jak w domu. Jesteśmy radośni, otwarci, chcemy budować ze sobą relacje i najważniejsze - przybliżać się do Boga. W każdym miesiącu czeka na was wspólne uwielbienie, modlitwa, chill time, a ponadto prawie na każdym spotkaniu mamy dla was coś pysznego!

KDM Dzieciaki

Dzieci nie są przyszłością kościoła, dzieci są kościołem! Dlatego inwestujemy w nasze kochane maluchy. Podczas jednego z nabożeństw prowadzimy program dla dzieci w dwóch grupach wiekowych 3-5, 6-11. Dzieci poznają Boga i od najmłodszych lat uczą się budować z Nim więź

Bliżej nieba

Raz w miesiącu spotykamy się, aby razem uwielbiać Boga i dotykać się nieba. Wierzymy, że możemy w szczególny sposób doświadczać obecność Boga, kiedy w jedności przychodzimy, aby skupić się na Nim i Jemu oddać cześć.

Akademia KDM

To roczny program dla każdego, kto chce się rozwijać jako uczeń i naśladowca Jezusa, jako lider który poszerza Królestwo Boże.

Podróż Razem

Podróż przez życie jest lepsza, kiedy jesteśmy w niej razem. W Podróży Razem chodzi o kościoły i liderów, którzy spotykają się, aby uczyć się od siebie nawzajem i inspirować do poszerzania Królestwa Bożego.